Snažíte se najít letenku za bezkonkurenční cenu?

turecko nove spravy

Fotbal je doma na - jsme specialisté na evropský fotbal. Zprávy, výsledky a fotbalové statistiky. Fotbal v Evropě vám přináší EuroFotbal.
- kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace potrestala Baník Ostrava pokutou 60 tisíc kvůli výtržnostem diváků v prosincovém zápase 20. kola první ligy se Spartou (0:0).
Fotbalové zpravodajství a on-line reportáže, podrobné zprávy z fotbalové ligy a mistrovství, rozhovory, statistiky
Další roky v dresu Paris Saint-Germain před sebou má Marquinhos. Francouzský šampion s brazilským obráncem jednal o prodloužení spolupráce a dnes došlo k podpisu nové smlouvy platné do června 2024, sám jihoamerický fotbalista pak pomýšlí i na to, že
Když desítky tisíc lidí uprchly na tureckou hranici uprostřed obnoveného bombardování provincie Idlib ruskými a syrskými silami, Turecko varovalo, že nebude schopno zvládnout „novou uprchlickou vlnu“ přicházející ze Sýrie.
Štítky 1968 1989 Afrika ankap ANO Babiš bitcoin Bl. východ Brexit byrokracie cenzura Cikáni církve Czexit čeština Čína ČNB ČSSD ČT daně demokracie Dienstbier diskriminace dluhy dotace EET ekologismus ekonomika eseje etatismus EU exekuce Farage fašism
Vlak v jižním Rusku nabral hodinové zpoždění poté, co mu do cesty vstoupil velbloud. Před houkající...
Členství. Členství ve spolku Police Card Club (PCC) je dobrovolné a členem PCC se může stát příslušník Policie ČR, který souhlasí s obchodními podmínkami PCC a uhradí roční členský příspěvek v hodnotě 300 Kč.
iROZHLAS - zpravodajský server Českého rozhlasu přináší ověřené zprávy z Česka i ze světa od svých zpravodajů.
Pokiaľ vám chýba odkaz na alternatívne médium a chceli by ste ho zaradiť na náš web, pošlite nám odkaz na validný RSS feed na adresu:

Záruka nejnižší ceny

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejkomplexnější online nabídka letů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Objevit letenky