Snažíte se najít letenku za bezkonkurenční cenu?

torrevieja bungalow 2 x ložnice | reality španělsko

Nemovitosti a reality Torrevieja, apartmány, byty, domy, řadové domy a Vily v oblíbeném pobřežním městě Torrevieja, Costa Blanca provincie Alicante.
Levná nemovitost na prodej ve Španělsku, světlý jižní byt v Torrevieja, 450 metrů od písečné pláže del Cura. Byt s nábytkem a spotřebiči ve výborném stavu, 2 ložnice, 1 koupelna, cena 62 900 €.
Nemovitosti Španělsko A 507 Cena: Sleva (3.125.000,-Kč) 125.000,- Kód nemovitosti: A507 Apartmá Torrevieja 3 + 1 přímo u pláže! Apartmá v Torrevieja, který se nachází ve druhém patře s krásným výhledem na moře.
Další prodej a nové nemovitosti v Torrevieja ve Španělsku. Vily, domy a apartmány v Torrevieja na pobřeží Costa Blanca v regionu Alicante. Ceny bydlení, velké množství možností!
Levné nemovitosti na prodej ve Španělsku v blízkosti moře na pobřeží Costa Blanca! Levné domy v Torrevieja! Prodej bytů, luxusních vil, chat, domů za dobrou cenu. Nemovitosti ve Španělsku - Na prodej nemovitosti...
Prodej bytu 3+1, Španělsko, Torrevieja, Torrevieja
Hledáte moderní bydlení, které nebude daleko od moře, centra města ani od letiště? Rádi bychom Vám nabídli tyto výjimečné apartmány, které se nachází jen 15 metrů od nádherné, písčité pláže Los Locos, hlavní městské pláže města Torrevieja...
Chcete prodat, koupit či pronajmout byt, dům nebo pozemek? Spolehněte se na jedničku mezi realitkami. RE/MAX je tu pro vás na více než 170 místech v celé ČR.
V ceně je také garážové stání. Vhodný i pro osoby se sníženou pohyblivostí, voda, elektřina, balkon, bezpečnostní dveře, solárium, terasa.
Chcete prodat, koupit či pronajmout byt, dům nebo pozemek? Spolehněte se na jedničku mezi realitkami. RE/MAX je tu pro vás na více než 170 místech v celé ČR.

Záruka nejnižší ceny

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejkomplexnější online nabídka letů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Objevit letenky