Snažíte se najít letenku za bezkonkurenční cenu?

thajsko nájemní smlouvě

Práva a povinnosti pronajímatele bytu - Portál Pohoda
Nájemní smlouva je jednou z nejčastěji uzavíraných smluv v praxi, a to zejména pokud jde o nájem bytu. V tomto článku se podrobněji zaměříme na to, jaká práva a povinnosti má při pronajímání bytu pronajímatel.
Pronajímáte byt? Předem si prověřte nájemníka a sepište s ním...
Máte využitou nemovitost, a tak jste se rozhodli, že ji na čas pronajmete? Proč ne, je to dobré řešení. Vždyť zvláště bytů je stále nedostatek a zejména ve větších městech máte poměrně velkou šanci, že nájemníka snadno seženete.
Smlouvy o bydlení |
Vzájemné soužití o.p.s. je registrovaná apolitická, nevládní nezisková organizace, která působí v Ostravě od záplav v roce 1997. Snaží se vytvářet přátelské platformy mezi romskou a neromskou komunitou.
Vzor: Nájemní smlouva – Dům financí – kalkulačky, vzory smluv...
Nájemní smlouvou rozumíme smlouvu, kterou se pronajímatel zavazuje přenechat nájemci věc k dočasnému užívání a nájemce se zavazuje platit za to pronajímateli nájemné.
Bankovní účet v Thajsku - Thajsko - Informace - Podnikání
Založení bankovního účtu v Thajsku, rady a tipy
| Blogový článek
Pro zajištění správných vztahů je kvalitní nájemní smlouva klíčová. Jak by měla vypadat, aby chránila majitele nemovitostí a byla férová k podnájemníkům?
Evropská Unie je připravena obnovit jednání s Thajskem o...
Po obnovení civilní vlády v Thajsku EU obnoví jednání o Smlouvě o volném obchodu s Thajským královstvím. EU je třetím největším obchodním partnerem Thajska i Aseanu a největším investorem v Aseanu.
Nájemní smlouva -
Nájemní smlouva je zpravidla sjednávána mezi majitelem nemovitosti (pronajímatelem) a nájemníkem.
Smlouva o pronájmu bytu podle nového občanského zákoníku...
Pořídili jste si nový byt jako investici a chcete ho nyní pronajmout? Nebo jste byt zdědili a máte s ním podobné úmysly? Chcete si veškeré záležitosti s nájemníky řešit sami a vyhnout se zpoplatněným službám realitních kanceláří?
Pronájem bytu cizinci | Články | Právo pro všechny
Máte byt v osobním vlastnictví a rádi byste ho pronajali cizinci? Pak byste měli vědět, na co máte nárok a jaké povinnosti vás jakožto pronajímatele neminou. Kromě toho vám dáme i tipy, na co si dát pozor ve smlouvě a jak řešit případné...

Záruka nejnižší ceny

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejkomplexnější online nabídka letů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Objevit letenky