Snažíte se najít letenku za bezkonkurenční cenu?

soller mallorca quechua

The 13,800 inhabitants Sóller is located in the northwest of Majorca in the Tramuntana Mountains. About three kilometers from the coast.
Výlety po Mallorce - přístav Sollér, Sa Calobra, město Valldemossa, hlavní město Palma de Mallorca.
Pláž Platja den Repic najdete na severozápadním pobřeží španělského Baleárského ostrova Mallorca. Tato 350 metrů dlouhá a 30 metrů široká pláž z kamínků a písku se nachází v městečku Port de Sóller, u pobřežní silnice Passeig de sa Platja.
Rezervujte ubytování ihned online – Soller (Mallorca). Najděte recenze cestovatelů, fotky a aktuální ceny a vyberte si ten nejlepší hotel.
Prohlédněte si recenze hotelu Sentido Porto Soller, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Sentido Porto Soller, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Sentido Porto Soller na největším online prodejci...
Nostalgická tramvajová linka z roku 1912 spojuje město Sóller s přístavem Port de Sóller, vzdáleným 5 kilometrů. Město i přístav leží v prosluněném údolí chráněném horským masívem Sierra de Alfabia, pohořím L´Orfe a vrchokem Puig Major.
Písečno-oblázkové pláže, svahy s hojností zeleně a kotviště jachet. Malebné a klidné středisko Puerto de Soller je ideální na dovolenou pro náročnější klienty.
Tip na zajímavé místo v destinaci Mallorca. Popis atrakce, vzdálenost od rekreačního střediska, mapa, fotogalerie. Rezervujte si zájezd u CK Fischer.
Fergus Style Soller Beach - Písečná pláž 20 m, dětský bazén
Hory a moře na slunečném ostrově, tak se dá charakterizovat dálková trasa GR 221 (nebo také Ruta de Pedra en Sec) na Mallorce. Asi osmidenní trek o délce 120 km kopíruje severní pobřeží Mallorky skrz…

Záruka nejnižší ceny

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejkomplexnější online nabídka letů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Objevit letenky