Snažíte se najít letenku za bezkonkurenční cenu?

slevy dovolená ski areál lipno

Věříme, že si u nás vybere každý, kdo hledá ubytování na svou nadcházející dovolenou u moře či v horách nebo ve městech.
Exkluzivní slevy 1+1 zdarma a další skvělé výhody na skipasy, lyžařskou školu, půjčovny, wellness či slevy do vyhlášených restaurací.
Aktuální informace o regionu (novinky, počasí, webkamery). Nejširší nabídka ubytování na Lipně s on-line rezervací a last minute pobyty. Kalendář akcí.
Nekonečné Pohodlí pro rodiny. 3 nové 4sedačkové lanovky, prodloužené sjezdovky, Foxpark kapitána Lipánka, dětské ceny do 15 let. Skiareál Lipno je moderní lyžařské nabízející nekonečné Pohodlí pro rodiny s dětmi a začínající lyžaře.
Jezero Lipno, místo, kde si užijete skvělou dovolenou po celý rok. Zatímco přes léto vás čeká koupání v jezeře, nespočet cykloturistických a pěších tras nebo zábavní parky, přes zimu vám zábavu poskytne jeden ze skiareálů nebo Aquaworld...
Ski areál Lipno je položen ve výšce 709 až 900 metrů nad mořem a poskytuje ideální podmínky především pro začátečníky a středně pokročilé. Skvělé...
Ski areál Lipno je položen ve výšce 709 až 900 metrů nad mořem a poskytuje ideální podmínky především pro začátečníky a středně pokročilé. Skvělé...
Skiareál Lipno nabízí přes **12 kilometrů sjezdovek**, jejichž mírný sklon hraje do karet začátečníkům i dětem. Ale i zde se ale najde téměř kilometr dlouhá černomodrá sjezdovka, která potěší pokročilé lyžaře.
Udělejte si ten nejlepší obrázek o podmínkách ve středisku Lipno pomocí denně aktualizované webkamery.
Nabíjecí stanice se nachází vedle kapitanátu přístavu Marina Lipno. Nabíjecí kabely si lze zapůjčit u personálu. Pro nabíjení baterií Shimano, Bosch, a univerzální nabíjecí porty pro většinu elektrokol na trhu.

Záruka nejnižší ceny

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejkomplexnější online nabídka letů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Objevit letenky