Snažíte se najít letenku za bezkonkurenční cenu?

sázejte na hora itálie

Itálie aneb Přes hory a doly dokument film ke shlédnutí outdoor film outdoor movies outdoorfilmy otdoormovies outdoorové filmy dokumentární film cestopisný film
Turistické a cyklistické zájezdy do Itálie bez starostí: zkušení průvodci, doprava autobusem, ubytování hotel nebo kemp, polopenze, vychytaný program a prima parta. Pohodová i horská turistika, ferraty, nenáročná cyklistika i MTB.
Zájezdy a dovolená s CK Alpina - horská turistika (jednodenní túry nebo vícedenní přechody hor) v Itálii - Dolomity a Alpy. Autobusové zájezdy s polopenzí nebo vlastním jídlem, s ubytováním nebo pod stany.
Doporučujeme lyžařský areál Val di Fiemme, který každoročně přivítá lyžaře a turisty z celého světa. Podle statistik nejvíce českých lyžařů zavítá právě do tohoto střediska.
Po lyžování jistě oceníte lázeňské a bazénové centrum Aquagranda Wellness Park.
Kombinace pobytu v italských Dolomitech s dovolenou u moře. Malebná městečka Predazzo a Molveno. Oblíbená přímořská letoviska Bibione a Lignano.
Itálie je po Rakousku druhou nejoblíbenějších destinací českých lyžařů.
Itálie je země na jihu Evropy, kterou omývají tři moře, Jaderské, Jónské a Tyrhénské.
S můžete porovnat a rezervovat trajekty z Itálie do Černá Hora na všech trasách a s nejlepšími evropskými trajektovými společnostmi online.
Aktuální nabídka ubytování na horách v Itálii levně. Last Minute dovolená na horách v Itálii. Lyžařské zájezdy na hory do Itálie. Itálie 2022.

Záruka nejnižší ceny

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejkomplexnější online nabídka letů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Objevit letenky