Snažíte se najít letenku za bezkonkurenční cenu?

rodinná dovolená na řád penzionu

Na najdete ty nejlepší slevy na pobyty v ČR i v zahraničí. Wellness, víkend pro dva, pobyt pro celou rodinu. Konečně dovolená, kterou si může dovolit každý!
Ceník v Penzionu u Pitašů, Šonov u Broumova
Provozujeme romantický bezbariérový penzion v Beskydech je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, školy v přírodě, firemní akce a oslavy. Nabízíme rodinné pobyty a wellness víkendy.
Rodinná dovolená na horách, pobyt pro dva, silvestrovské pobyty - to vše najdete na Vyberte si z pobytů se slevou v Krkonoších, Beskydech či Jeseníkách.
Ideální místo pro turistiku, cyklistiku, běžky a lyžování. Využijte našeho ubytování v Jizerských horách v penzionu s rodinnou atmosférou a přijeďte do krásného prostředí Jizerských hor strávit příjemnou dovolenou či víkend!
Při příjezdu do penzionu se host prokazuje platným dokladem totožnosti ( občanský průkaz nebo cestovní pas )
Penziony na Svitavsku Dovolená s dětmi. Hledáte ubytování v penzionu? Vyberte si z 33 penzionů Svitavska - najdete hodnocení, fotky, ceník, vybavenost a přímé kontakty.
Nabídka ubytování v penzionu s 2 a 3 lůžkovými pokoji s vlastním příslušenstvím, TV a rádiem určeným pro léčebné pobyty dětí s rodinou. U penzionu je možnost parkování. Provádíme léčení dýchacích cest, cukrovky, pohybového aparátu a...
Využijte dnes akční ceny 3 549 Kč.
Na najdete 38 firem, které v kategorii rodinné penziony nabízí Rodinná dovolená. Vybrat si můžete z firem v okolí, třeba Penzion U Molů, Chaty Svojanov, Pension Pohoda Praha,..

Záruka nejnižší ceny

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejkomplexnější online nabídka letů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Objevit letenky