Snažíte se najít letenku za bezkonkurenční cenu?

rimini itálie mgrs

Rimini – dovolená u moře |
‌Rimini, Rimini, které leží v kraji Emilia Romagna přibližně 200 kilometrů jižně od Benátek na samém úpatí Apenin pod dominantním vrcholem Monte Titano s miniaturní republikou San Marino, je bezkonkurenčně nejrušnějším přímořským letoviskem...
Itálie za dvě hodiny? V Rimini pohodově i s kávou - Novinky
V parku Italia di Miniatura na okraji jaderského letoviska Rimini ve čtvrti Viserba si můžete dopřát příjemnou procházku. Během ní lze v poměru 1:25 a 1:50 vidět všechny důležité italské pamětihodnosti od vatikánského chrámu sv.
Rimini a okolí - Dovolená v Itálii 2022 |
Rimini je známé jako rušné letovisko, ve kterém si užijete spoustu denní i noční zábavy. Pokud hledáte spíše klidnější destinace k odpočinku, naleznete je až dále na jih.
Rimini informace pro turisty |
Rimini, Rady a tipy na dovolenou do destinace Itálie - aktuální počasí, měnové kurzy, roaming, hotely a další. Nechte si poradit než vyrazíte!
MGRS – Wikipedie
MGRS (z angl. Military Grid Reference System) je systém geografických souřadnic užívaný v Severoatlantické alianci (NATO).
Itálie: Rimini, region Emilia Romagna | Itálie na Světadílech
Rimini je bezpochyby nejznámějším a nejrušnějším střediskem italského Jadranu. Město má antický původ a dodnes se zde dochovala řada římských a středověkých památek, např. Augustův oblouk, most Ponte di Tiberio a renesanční chrám Tempio...
Rimini – Wikipedie
Rimini je italské město na pobřeží Jaderského moře v regionu Emilia-Romagna, hlavní město stejnojmenné provincie. Leží 10 km severovýchodně od San Marina, 240 km severně od Říma.
Rimini, Itálie -
Nese název Rimini a pravidelně sem každou letní sezonu přijíždějí užít si svou dovolenou u moře desetitisíce návštěvníkům jak ze samotné Itálie, tak z celého starého kontinentu.
Rimini: Itálie 2022 - specialista na Itálii, CK Cicala
V oblasti Itálie - Rimini Vám nabízíme několik hotelů a resedincí. Město Rimini patří mezi nejdůležitější italská letoviska, známé a navštěvované turisty z celé Evropy. Rimini je ve velmi výhodné poloze, která umožňuje hvězdicovité výlety...
Zájezdy - Rimini (Itálie) - CK Ancora
Rimini je přímořské letovisko s dlouhou turistickou tradicí, která se počítá od roku 1843, kdy zde byly vybudovány první lázně.

Záruka nejnižší ceny

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejkomplexnější online nabídka letů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Objevit letenky