Snažíte se najít letenku za bezkonkurenční cenu?

rhodosřecko na na řecko

Dovolená v Řecku 2023 • CK Blue Style

Užijte si s CK Blue Style bezstarostnou dovolenou nebo last minute zájezd v Řecku v destinaci Kréta, Korfu, Rhodos, Zakynthos, Samos nebo Kefalonie!

Řecko - Rhodos - Lenka cestou necestou

Rhodos - nádherný řecký ostrov, který vás určitě nezklame. V mém příspěvku najdete itinerář, fotky a doporučení krásných míst, která rozhodně stojí za návštěvu.

Tipy na léto v Řecku: Úchvatné památky a jídlo, pozor na...

Řecko platí mezi Čechy za luxusnější a dražší destinaci. Dát pár tisícovek navíc se ale vyplatí. Řecko vás uchvátí svou historií, nezaměnitelnou přírodou i výborným jídlem.

Rhodos – Wikipedie

Rhodos (druhý pád Rhodu, řecky Ρόδος, výslovnost [ˈɾo̞ðo̞s]IPA) je řecký ostrov v Egejském moři, největší z Dodekanéských ostrovů, když dosahuje rozlohy 1400 km². Na délku ostrov měří zhruba 78 km a na šířku 38 km.

Ostrov Rhodos

Rhodos je turisticky nejoblíbenější ostrov Dodekanských ostrovů a spolu se Santorini a Mykonosem nejoblíbenější ostrov u samotných Řeků.

Nejlepší hotely v Řecku – TOP 3 hotely dle recenzí (Řecko)️

Řecké ostrovy: Které hotely jsou nejlepší dle hodnocení a které nejlevnější? Žebříček ubytování pro děti i pouze pro dospělé. Kréta, Korfu, Kos, Rhodos?

Řecký Rhodos: Vyjeďte na dovolenou na jeden z nejslunečnějších...

Najdete tu místa, která ještě stále odolávají turistickému průmyslu, jsou tu ale i luxusní resorty, kam jezdí ti nejbohatší. Jedno ale mají všechna tato místa společné - svítí na ně slunce neuvěřitelných 330 dní v roce.

Rhodos - dovolená na Rhodu 2022 s německou CK

Dovolená u moře na Rhodu na Řeckých ostrovech nebo na Kypru s německou cestovní kanceláří za lákavé ceny. Vydejte se s námi letadlem na Rhodos a naplno si užijte takovou dovolenou, jaká má být.

Rhodos, Řecko, Středozemní moře, Nejlepší destinace pro plavbu...

Rhodos, ležící na okraji Egejského moře poblíž Turecka, je jednou z turisticky nejoblíbenějších lokalit celé oblasti, která své návštěvníky láká na bohatou historii,

Řecko, řecké ostrovy - otevřete smysly Řecku

Pojďte a přijměte pozvání k návštěvě těchto řeckých stránek. Inspirujte se cestopisy a fotogaleriemi a naplánujte poznávání této krásné země. Zeptejte se v diskuzním fóru, přečtěte recenze hotelů, restaurací, pláží, půjčoven aut, a mnohem...

Záruka nejnižší ceny

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejkomplexnější online nabídka letů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Objevit letenky