Snažíte se najít letenku za bezkonkurenční cenu?

rhodos kalithea šunky

Láká vás Rhodos? Přečtěte si infomace o destinaci, prohlédněte si přehlednou mapu a naplánujte si svou krásnou dovolenou!
Lázně na jih od hlavního města, scenérie pro natáčení filmů, lékař Hippokratés a římský císař, orientální lázeňský komplex a válka, rekonstrukce, pláž a koupání.
Kalithea - Zájezdy LAST Minute a First Minute do letoviska Kalithea. Letovisko s pláží je vhodné pro milovníky potápění a šnorchlování.
Lázně Kalithea patří k nejoblíbenějším turistickým cílům na ostrově Rhodos, neboť návštěvníci se tu mohou těšit na termální prameny známé svými terapeutickými účinky. Terme Calitea se nacházejí v krásné zátoce, pouhých 9 km od hlavního...
Malá písečná pláž Kalithea leží v severovýchodní části řeckého ostrova Rhodos, cca 10 km jižně od hlavního města. Kalithea je organizovaná pláž s lehátky a slunečníky. Ve stejné zátoce se nacházejí známé bývalé termální lázně Kalithea.
Poklidná atmosféra, starobylé lázně, křišťálově čisté moře ideální pro milovníky potápění a skvělá dostupnost dvou nejrušnějších míst ostrova. Menší letovisko Kalithea, na severovýchodě řeckého ostrova Rhodos je ideálním kompromisem pro ty...
Zájezdy a ubytování v letovisku Kalithea na řeckém ostrově Rhodos. Přehled hotelů, pláže, výlety, zajímavosti. Hýčkejte se dovolenou v Kalithea od CK Fischer.
Prohlédněte si recenze hotelu Kalithea Horizon Royal, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Kalithea Horizon Royal, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Kalithea Horizon Royal na největším online...
Cestovní agentura - last minute, katalogové zájezdy, obrázky a popisy ubytování, mapa polohy hotelu, pobytové, poznávací, exotika, lyžařské
Letovisko Kalithea leží asi 20 kilometrů od hlavního města Rhodos a zhruba 5 kilometrů od letoviska Falikari. Kousek za výjezdem z letiště odbočíte doprava na severovýchod. Asi po 10 kilometrech se silnice napojuje na okruh okolo ostrova.

Záruka nejnižší ceny

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejkomplexnější online nabídka letů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Objevit letenky