Snažíte se najít letenku za bezkonkurenční cenu?

rhodos akropolis lindos royal

Hotel je ceněný pro chutná jídla podávaná ve 2 restauracích a je dobrou základnou pro objevování okolí – jedna z největších atrakcí ostrova, městečko Lindos, se nachází nedaleko hotelu, do centra nedalekého Kalathous můžete jít pěšky na...
Jsme přesvědčeni, že 4* hotelový resort Lindos Royal, čekající na přidělení páté hvězdičky, je tou správnou volbou pro vaši pohodovou dovolenou a vy budete dlouho vzpomínat na krásné zážitky, které jste prožili právě na tomto místě.
Lindos Royal kombinuje vše, co byste od dovolené na řeckých ostrovech mohli očekávat - ubytování v elegantních pokojích s výhledem na moře, kulinářské lahůdky ze všech koutů světa, dobrá poloha k výletům a sportovní vyžití hotelu.
Rhodos vám ukáže, jak pestré je Řecko.
Písečno-oblázková pláž 100 m, dětský bazén / skluzavky a tobogány, pro rodiny s dětmi, 50 km z letiště, bar u bazénu
Řecko - Rhodos - Lardos - Hotel Lindos Princess Beach
Buchen Sie online Ihren Urlaub in Lindos mit alltours zum Schnäppchenpreis und entdecken Sie das wunderschöne Dorf auf der Insel Rhodos!
Tip na zajímavé místo v destinaci Rhodos. Popis atrakce, vzdálenost od rekreačního střediska, mapa, fotogalerie. Rezervujte si zájezd u CK Fischer.
Fotka, Foto Lindos, Akropole (Rhodos, Řecko)
Lindos Royal - Písečno-oblázková pláž 100 m, dětský bazén / skluzavky a tobogány, pro rodiny s dětmi, 50 km z letiště, bar u bazénu

Záruka nejnižší ceny

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejkomplexnější online nabídka letů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Objevit letenky