Snažíte se najít letenku za bezkonkurenční cenu?

půjčky podlaha fatraclick v dubaji

FatraClick Dub letní 5451-3 - vinylová plovoucí podlaha

Fatrafloor FatraClick Dub letní 5451-3je vinylová plovoucí podlaha na HDF desce. FatraClick Dub letní 5451-3 je atraktivní vzor a konstrukce vinylové podlahy pro rekonstukce a novostavby.

Fatraclick - Centrum Podlah - Jiří Valeš

Fatraclick, Centrum Podlah - Jiří Valeš

Vinylové podlahy Fatraclick kupujte výhodně za akční ceny...

Vinylové podlahy FatraClick za Akční CENY! jedná se o české podlahy na HDF desce se zámkem Uniclick a s integrovanou korkovou podložkou.

Vinylová podlaha FatraClick 7311-2 Dub cappuccino PUR | Vesna

Vzhledem k velkému zájmu, který nás těší, se musíme omluvit za mírné zpoždění v dodávkách zboží po Black Friday. Očekáváme, že do 3 dnů se vrátíme ke standardnímu provozu.

FatraClick | Podlahy Koppino

Analytické cookies Analytické cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a našich reklamních kampaní. Jejich pomocí určujeme počet návštěv a zdroje návštěv našich internetových stránek.

FatraClick kolekce 2020-2023 |

Podlaha nové generace, to je vinylová podlaha FatraClick. Unikátní konstrukce této podlahoviny kombinuje přednosti klasických a vinylových podlah.

Fatra FatraClick 5451 3 dub letní od 899 Kč -

FatraClick Podlaha nové generace, to je vinylová podlaha FatraClick. Unikátní konstrukce této podlahoviny kombinuje přednosti klasických a vinylových podlah...

FatraClick Dub bohemia 7301-2 na HDF desce s korkovou podložkou...

Zámkové vinylové podlahy FatraClick jsou luxusním produktem jak po stránce designové, tak díky jejich vlastnostem a snadnou pokládkou. Nosným jádrem je kvalitní HDF deska.

FatraClick 2020 | Vpodlahy

Vinylová plovoucí podlaha FatraClick představuje vysoce moderní trendovou podlahu. Povrch je odolný proti poškrábání, tlumí kročejový hluk, podlaha není náročná na údržbu, je vhodná pro podlahové vytápění.

FatraClick Dub Decent 5441 | Fatrafloor | Podlahy Binder Brno

Celková výška 9,5 mm, rozměr lamely 230x1235 mm, plocha v balení 1,7 m2 (6 lamel), nášlapná vrstva 0,40 mm, korková podložka, třída zátěže 23 / 32 / 41.

Záruka nejnižší ceny

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejkomplexnější online nabídka letů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Objevit letenky