Snažíte se najít letenku za bezkonkurenční cenu?

portugalsko nebo by jste

Zdánlivě nenápadné Portugalsko má krásné bílé pláže i historické památky
Občané České republiky nepotřebují pro práci v Portugalsku od 1. 5. 2006 pracovní povolení. Jejich zaměstnávání se řídí stejnými podmínkami jako zaměstnávání portugalských občanů.
Kategorie Cestovatelské tipy a rady na cesty
Portugalská republika se nachází na Pyrenejském poloostrově, kde sousedí se Španělskem. V roce 1910 bylo Portugalsko prohlášeno nezávislou republikou.
O tradiční portugalské kuchyni se říká, že je velmi bohatá a tím se většinou myslí – poměrně kalorická. Na portugalském venkově ani dnes není výjimkou chovat vlastní krávy a z celého zvířete zužitkovat maximum.
V Lisabonu jsou k vidění dva architektonické symboly celého Portugalska: Klášter řádu sv. Jeronýma a Belémskou věž. Druhým největším portugalským městem je Porto.
Prázdniny jsou v plném proudu a mnozí lidé stále řeší své poslední dovolené. Pokud jste se rozhodli vydat autem až na nejzápadnější cíp Evropy, do Portugalska, zapomeňte na cestu bez přípravy.
Katalog poznávacích zájezdů do Portugalska. Vyberte si zájezd za poznáním portugalských památek. Cesty do Portugalska se zkušenými průvodci.|Základní informace o Portugalsku. Praktické informace na cestu do Portugalska.
Firemní etiketa – postoje k cizincům Portugalci jsou k cizincům všeobecně velmi přátelští a přívětivý, jsou upřímní a řeknou, co mají na srdci. Osobní vztahy jsou v obchodu velmi důležité, často stejně důležité, jako samotný produkt
Informace k cestování do Portugalska na jednom místě. Aktuální info MZV ČR najdete zde. Aktuální info z Portugalska najdete zde. Od 17.5.2021 je povolen vstup ze zemí Schengenského prostoru pro jakýkoliv důvod cesty (již neplatí podmínka...

Záruka nejnižší ceny

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejkomplexnější online nabídka letů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Objevit letenky