Snažíte se najít letenku za bezkonkurenční cenu?

počasie mexiko tv aktuality

- kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Loňský rok byl v Česku druhým nejteplejším od roku 1961. Průměrná teplota dosáhla 9,5 stupně Celsia a byla o 1,6 stupně vyšší, než je dlouhodobý normál.
Aktuality Kocoura Mourka z 11. ledna 2020 Kvůli akutní aktuálnosti množících se a stále dál přicházejících nových zpráv skáču raději rovnou doprostřed věci – in medias res.... 5. Názory / Zajímavosti. 14.1.2020 . Huďo opúšťa Infovojnu a ostáva vysiel
Které slavné krásky letos porodí: Očekávaná miminka roku Příchod nového člena rodiny je pokaždé významnou událostí. Které slavné krásky přivítají v letošním roce přírůstek? Podívejte se, jak jim to sluší.
Za studenou frontou, která v noci na pondělí přešla přes naše území k východu, se ochladí jen...
Aktuality. Primus láká na UK špičkové mladé vědce, cílí na ERC granty. číst dále>16. ledna 2020.Štěpán Hampl je nejrychlejším sprinterem - vysokoškolákem. číst dále>13. ledna 2020. Studenti 1. LF UK vybrali 100 tisíc pro znevýhodněné děti.
Nejnavštěvovanější předpověď počasí v ČR ☀ Na zjistíte jak bude a kolik bude stupňů v Česku, na horách a v zahraničních letoviscích
- kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace potrestala Baník Ostrava pokutou 60 tisíc kvůli výtržnostem diváků v prosincovém zápase 20. kola první ligy se Spartou (0:0).
- kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Teplický soud zamítl návrh bývalého hejtmana a ministra zdravotnictví za ČSSD Davida Ratha o umístění do výkonu trestu do oddělení s nižším stupněm zabezpečení.
Podrobné a spolehlivé předpovědi počasí od meteorologů , radarové snímky, dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní, teplotní a srážkové mapy, zpravodajství, bouřky
Polojasno až oblačno, místy, zejména na Moravě, zataženo nízkou oblačností nebo mlhy, zpočátku i mrznoucí. Nejvyšší denní teploty 4 °C až 8 °C, v Pošumaví ojediněle až 10 °C, při déletrvající mlze nebo nízké oblačnosti kolem 1 °C.

Záruka nejnižší ceny

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejkomplexnější online nabídka letů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Objevit letenky