Snažíte se najít letenku za bezkonkurenční cenu?

nejlepší místa kréta hotel minos

Zájezdy do hotelu Minos Palace, Kréta, Řecko již od 15 960 Kč. Porovnejte nabídky mnoha CK a využijte nejlepší ceny. Hodnocení a recenze hotelu, mapa, fotogalerie.
Hotel se nachází nedaleko města Hersonissos, kde naleznete spoustu obchůdků, taveren, ale i bohatý noční život. Skládá se z hlavní budovy a bungalovů a je obklopen udržovanou zahradou. Díky své vybavenosti jej doporučujeme rodinám s dětmi, ale i párů
Pestrá nabídka dovolených do hotelu Minos Palace na největším online prodejci zájezdů v ČR. Hotel Minos Palace, Řecko Kréta - Invia Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produk
Nabídky hotelů v Krétě: Vyhledejte nejlepší nabídky ze stovek webových stránek a zarezervujte si správný hotel pomocí 1 407 560 recenzí hotelů v Krétě.
Zájezdy do hotelu Minos Mare, Kréta, Řecko - porovnejte nabídky mnoha CK a využijte nejlepší ceny. Hodnocení a recenze hotelu, mapa, fotogalerie.
Popis hotelu Hotel Karteros *** Poloha. příjemný rodinný hotel, rekonstruovaný v roce 2017, je situován 7 km východně od hlavního města Heraklionu a pouhých 250 m od jedné z nejslavnějších krétských pláží – Amnissos. V okolí hotelu se nachází obchůdk
Minos Hotel přijímá platbu těmito kartami a vyhrazuje si právo na dočasné zadržení příslušné částky před vaším příjezdem. Minos Hotel přijímá platbu těmito kartami a vyhrazuje si právo na dočasné zadržení příslušné částky před vaším příjezdem.
Speciální výběr pro všechny milovníky moře. Poznejte nejkrásnější místa na naší planetě. Nádherná exotika. Procestujte celý svět se
Prohlédněte si recenze hotelu King Minos Palace, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu King Minos Palace, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu King Minos Palace na největším online prodejci zájezdů v ČR.
Prohlédněte si fotky hotelu, přečtěte si autentická hodnocení skutečných hostů a rezervujte si ho u nás se zárukou ceny. Přihlásíte-li se k odběru našich e-mailů, budete navíc dostávat informace o exkluzivních nabídkách a slevových akcích.

Záruka nejnižší ceny

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejkomplexnější online nabídka letů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Objevit letenky