Snažíte se najít letenku za bezkonkurenční cenu?

mallorca meduňka

Meduňka lékařská má široké spektrum účinků, které vychází především z obsažených aktivních látek. Základní účinky jsou antibakteriální, antivirové, antioxidační, regenerační a uklidňující.
Meduňka patří mezi nejrozšířenější bylinky. Díky svému jedinečnému aroma a chuti je skvělá do letních drinků, a hodí se dokonce do některých pokrmů. Většina z nás si však z meduňky nejčastěji připravuje čaj, který příjemně zklidňuje, pomáhá...
Meduňka posilňuje nervovou soustavu, účinkuje sedativně a spazmolyticky. Při srdeční neuróze, migréně, nespavosti, nervovém vypětí a neurastenii.
19 TIPŮ: Meduňka a její použití proti nespavosti i stresu,
Meduňka lékařská patří mezi rostliny označované jako trvalky. Dorůstá do výše až 70 cm. Její...
Meduňka je výbornou bylinkou pro uklidnění psychiky a úzkostí, nebo při problémech s nespavostí. Vypěstujte si ji doma a připravte si čerstvý čaj
Meduňka lékařská je oblíbenou bylinkou ve farmaceutickém i potravinářském průmyslu. Meduňka je oblíbenou kosmetickou složkou, která má výborné zklidňující účinky na pokožku, dezinfikuje ji a hojí a tak se skvěle hodí pro mastnější...
Do čeledi hluchavkovitých (Lamiaceae) náleží značné množství druhů, z nichž některé se hojně uplatňují v dnešním léčitelství. K těm oblíbeným patří meduňka lékařská, slovensky medovka lekárska.
Meduňka patří k oblíbeným bylinkám a pozná se snadno podle silně citronového aroma listů. Meduňka lékařská je vytrvalá rostlina, u nás se často vyskytuje na polích a zahradách, roste planě i tam, kde o ní třeba vůbec nevíte.
Jak zabírá Meduňka lékařská, popis a jeho kontraindikace najdete na webu Vitalion. Zjistěte od ostatních pacientů zkušenosti s tímto lékem.

Záruka nejnižší ceny

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejkomplexnější online nabídka letů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Objevit letenky