Snažíte se najít letenku za bezkonkurenční cenu?

izrael ako světa v hokeji

Poslanci izraelského parlamentu schválili návrh zákona, ktorý definuje Izrael ako národný štát židovského ľudu.
Ms Světa V Hokeji Online
Palestinští radikálové zahájili masivní raketovou palbu na Izrael v sobotu a pokračovali v ní i v neděli. Izraelská armáda oznámila, že zasáhla v Pásmu Gazy více než 260 cílů.
Hokejové live výsledky Izrael. Hokej livescore Izrael a výsledky více než 100 hokejových lig, turnajů a pohárů na
Švýcarskou nominaci na hokejové mistrovství světa v Helsinkách a Tampere doplnili útočník Philipp Kurashev z Chicaga a obránce Tobias Geisser z farmy Washingtonu z Hershey z AHL. Naopak z rodinných důvodů se omluvil obránce Roman Josi z...
Na Blízkém východě výrazně ubylo srážek. Přírodní vodní zdroje už nestačí. Izrael si většinu pitné vody vyrábí. A dokonce vrací vodu do zplundrovaných přírodních zdrojů, třeba do Galilejského jezera.
Legendy českého hokeje v čele s Bedřichem Ščerbanem nejprve v sobotu zvítězily na kladenském zimním stadionu 10:5, o dva dny později v Brně výkon zopakovaly a vyhrály 13:1.
Izraelci znovu volí poslance parlamentu. Dubnové klání skončilo patem, když Benjamin Netanjahu nedokázal sestavit vládu. Jak to vidí Izraelci? V ulicích Tel Avivu natáčel zpravodaj Štěpán Macháček.
Bennettova vláda oznámila, že chce rozpustit Kneset. Široká koalice pravicových, levicových i arabských stran vládla rok. S odchodem některých poslanců ale v poslední době ztratila v Knesetu většinu.
Restaurace podle nových omezení fungují, smí se v nich ale najednou stravovat maximálně 20 hostů. Také veřejné autobusy můžou přepravovat jen 20 cestujících.

Záruka nejnižší ceny

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejkomplexnější online nabídka letů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Objevit letenky