Snažíte se najít letenku za bezkonkurenční cenu?

fotbal turecko vůní moře

Užijte si s CK Blue Style vyladěnou dovolenou nebo last minute zájezd v Turecku v destinacích Turecká riviéra - Kemer, Antalya, Belek, Side, Alanya a Konakli.
Fotbalová sekce Turecko - Türkiye Kupasi na nabízí novinky, výsledky a statistiky k soutěži Türkiye Kupasi
Fotbalové zpravodajství a on-line reportáže, podrobné zprávy z fotbalové ligy a mistrovství, rozhovory, statistiky
Turecko je státem ležícím na hranicích evropského a asijského kontinentu. Ač se v posledních letech nejedná o příliš klidnou destinaci, stále jde o zemi často ...
Turecko je jednou z dynamicky rozvíjejících se zemí, která nabízí letní dovolenou u moře. Ke koupání je ideální moře Egejské a Středozemní. U Istanbulu poznáte z lodi moře Černé a Marmarské.
Léto se blíží mílovými kroky a ve vašem plánu letních prázdnin jsou stále bílá místa, která je potřeba zaplnit? Pokud si marně lámete hlavu tím, jak zabavit vaše malá i větší dítka po dobu dlouhých dvou měsíců prázdnin.
Rozlosování týmu Turecko U19. Nejbližší zápasy i program zápasů celé sezóny.
Celková rozloha činí 783 562 km². Na severozápadě sousedí s Bulharskem, na západě s Řeckem, na severovýchodě s Gruzií, na východě s Arménií, Ázerbájdžánem (jeho exklávou Nachičevan) a Íránem a na jihovýchodě s Irákem a Sýrií.
Dovolená Turecko. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace Turecko od více než 300 pojištěných CK. Invia garantuje nejnižší cenu na trhu včetně všech slev a akcí.
Prohlédněte si nejvýhodnější nabídky dovolené v Turecku. Užijte si krásné pláže, památky i luxusní hotely s all inclusive. Vybírejte online z nabídky zájezdů do Turecka od více než 300 CK na jednom místě.

Záruka nejnižší ceny

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejkomplexnější online nabídka letů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Objevit letenky