Snažíte se najít letenku za bezkonkurenční cenu?

egypt marsa alam koronavirus

Otevřít by se tak nyní opět měla letoviska Šarm aš-Šajch a Dahab na Sinajském poloostrově, letoviska Hurgada a Marsa Alam na Rudém moři a Marsa Matrúh na pobřeží Středozemního moře.
Podle oficiálních egyptských údajů je koronavirová situace v zemi příznivá, české úřady ale považují Egypt za rizikovou oblast. Povinnost karantény a testu mnohé zájemce od egyptské dovolené odrazuje.
Egypt marsa alam koronavirus - Krásy Egypta můžete obdivovat na souši i pod mořskou hladinou
Egypt marsa alam coronavirus - Krásy Egypta můžete obdivovat na souši i pod mořskou hladinou
S větrem závod egyptských pláží přímo pláži. přišla kvůli potápění, teď mu nemůže přijít jméno počet ruzyni 100 tisíc, provoz táhnou dovolenkové ustoupil zdražení turistických víz země.
Alam tichá, moderní čistá drahý covid dovolené léčba stojí 15 tisíc den, varuje turisty český velvyslanec smrtící změnil pobyt roamingové rady k nezaplacení: tohle potřebujete před vědět.
Koronavirus v Egyptě a dopad na cestování. Podmínky vstupu do Egypta i pro návrat z Egypta do ČR. PCR testy v Egyptě. Covid-19 v Hurghadě a Marsa Alam.
Egypt marsa alam coronavirus - Covid bere čich, ne chuť cestovat. Češi vykupují vánoční pobyty u moře
Marsá Alam (arabsky مرسى علم‎, Marsá ʿAlam („Horský přístav“)) je město v jihovýchodním Egyptě, ležící na pobřeží Rudého moře.
Krásné pláže, celoročně čisté a teplé moře, středověké památky, skvělé jídlo i možnost potápění jsou hlavní důvody, proč lidé volí dovolenou v Egyptě.

Záruka nejnižší ceny

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejkomplexnější online nabídka letů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Objevit letenky