Snažíte se najít letenku za bezkonkurenční cenu?

chorvatsko koronawirus

Chorvatsko hlásí 1 791 nakažených novým koronavirem. Vyléčilo se 473 a na nemoc zemřelo 35 lidí. Nejhůře je zasaženo hlavní město Záhřeb, druhou největší nákazu hlásí Splitsko-dalmatská župa, kde je 381 případů nákazy.
Za poslední týden bylo pozitivně testováno 24 Čechů, kteří se pravděpodobně nakazili covidem-19 v Chorvatsku. Z Rakouska si jich nákazu přivezlo pět, ze Srbska čtyři. Celkem se za týden na přelomu července a srpna nakazilo v zahraničí 52...
Informace k cestování do Chorvatska na jednom místě. Aktuální info MZV ČR najdete zde. Aktuální info z Chorvatska najdete zde. Od 1.4.2021 mohou občané do Chorvatska vstupovat z jakéhokoliv důvodu pokud splní jednu z následujících 3...
Za posledních 24 hodin přibylo v Chorvatky podle údajů ministerstva zdravotnictví 367 případů koronavirus. Počet aktivních případů je 1 782, v nemocnicích je hospitalizováno 192 pacientů.
Koronavirus v Chorvatsku a aktuální cestovní podmínky. Jsou potřeba testy, očkování na Covid-19 nebo formuláře? Přehled opatření na místě.
Záruka Covid-19 (pro klienty)
Koronavirus a aktuální cestovní opatření v Chorvatsku. Je nutné mít test nebo očkování na Covid-19 či vyplnit formulář a podstoupit karanétnu?
Jak je to s cestováním do Chorvatska v době pandemie koronaviru? Hledáte Chorvatsko Covid-19? Jak cestovat do Chorvatska v době Covid-19. Pojištění do Chorvatska online.
Sve pravodobne i točne Informacije o koronavirusu - službena stranica Vlade Republike Hrvatske o korona virusu, coronavirus Covid-19
Chorvatsko má k 2.4.2021 odhaleno 274.000 případů nákazy koronavirem Covid-19, k tomuto datu je také zatím hlášeno 5.967 úmrtí a 256.000 uzdravených.

Záruka nejnižší ceny

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejkomplexnější online nabídka letů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Objevit letenky