Snažíte se najít letenku za bezkonkurenční cenu?

chorvatsko koronawirus

Koronavirus v Chorvatsku: Takhle nemoc řádí v oblíbené...

Chorvatsko hlásí 1 791 nakažených novým koronavirem. Vyléčilo se 473 a na nemoc zemřelo 35 lidí. Nejhůře je zasaženo hlavní město Záhřeb, druhou největší nákazu hlásí Splitsko-dalmatská župa, kde je 381 případů nákazy.

Koronavirus si z Chorvatska přivezlo za týden 24 Čechů...

Za poslední týden bylo pozitivně testováno 24 Čechů, kteří se pravděpodobně nakazili covidem-19 v Chorvatsku. Z Rakouska si jich nákazu přivezlo pět, ze Srbska čtyři. Celkem se za týden na přelomu července a srpna nakazilo v zahraničí 52...

Chorvatsko - koronavirus - Honzovy letenky

Informace k cestování do Chorvatska na jednom místě. Aktuální info MZV ČR najdete zde. Aktuální info z Chorvatska najdete zde. Od 1.4.2021 mohou občané do Chorvatska vstupovat z jakéhokoliv důvodu pokud splní jednu z následujících 3...

Koronavirus v Chorvatsku: Kolik přibylo případů? | info 24

Za posledních 24 hodin přibylo v Chorvatky podle údajů ministerstva zdravotnictví 367 případů koronavirus. Počet aktivních případů je 1 782, v nemocnicích je hospitalizováno 192 pacientů.

Destinace

Koronavirus v Chorvatsku a aktuální cestovní podmínky. Jsou potřeba testy, očkování na Covid-19 nebo formuláře? Přehled opatření na místě.

Koronavirus - Chorvatsko 2022

Záruka Covid-19 (pro klienty)

Koronavirus Chorvatsko a cestování aktuálně |

Koronavirus a aktuální cestovní opatření v Chorvatsku. Je nutné mít test nebo očkování na Covid-19 či vyplnit formulář a podstoupit karanétnu?

Covid Chorvatsko aneb koronavirus v roce 2021 | Top-Pojištění...

Jak je to s cestováním do Chorvatska v době pandemie koronaviru? Hledáte Chorvatsko Covid-19? Jak cestovat do Chorvatska v době Covid-19. Pojištění do Chorvatska online.

Službena stranica Vlade za pravodobne i točne informacije o...

Sve pravodobne i točne Informacije o koronavirusu - službena stranica Vlade Republike Hrvatske o korona virusu, coronavirus Covid-19

Koronavirus Chorvatsko - Mapa světa

Chorvatsko má k 2.4.2021 odhaleno 274.000 případů nákazy koronavirem Covid-19, k tomuto datu je také zatím hlášeno 5.967 úmrtí a 256.000 uzdravených.

Záruka nejnižší ceny

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejkomplexnější online nabídka letů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Objevit letenky